Patronat medialny

 

logo_GN2„Głos Nauczycielski” jest największym i najlepiej poinformowanym tygodnikiem społeczno-oświatowym w Polsce. Pismo istnieje od 1917 roku, a jego odbiorcą jest najlepiej wykształcona grupa zawodowa w Polsce. Czytelnicy „Głosu” to ludzie dynamiczni, kreatywni, doskonalący nieustannie swoje kwalifikacje zawodowe. Jako wychowawcy młodzieży są bardzo często autorytetami w swojej społeczności lokalnej. Tygodnik jest skierowany do dyrektorów szkół, nauczycieli, kadry oświatowej oraz samorządu terytorialnego.   „Głos  Nauczycielski”  trafia  ze  swoim  przekazem  do  większości  szkół i urzędów gmin w Polsce. Naszym Czytelnikom dostarczamy m.in. aktualności oświatowe, porady prawne, informacje o nowościach w prawie oświatowym.

sieciaki

Projekt Sieciaki.pl jest realizowany przez Fundację Dzieci Niczyje od września 2004 r. w ramach programu europejskiego „Safer Internet”. Głównym partnerem projektu jest Fundacja Orange. W serwisie zarejestrowało się ponad 228 tysięcy dzieci. Na fabule serwisu oparto scenariusze zajęć edukacyjnych i kursy e-learningowe wykorzystywane w szkołach podstawowych w całej Polsce.


PARTNERZY I SPONSORZY

Serdecznie dziękujemy Partnerom i Sponsorom za wsparcie Konkursu „Bezpieczny w sieci – powiedz to innym”
(lista ułożona w porządku alfabetycznym)

brostlogot

Wizytówką BROst Centrum Edukacji i Technologii Komputerowej jest jakość prowadzonych   szkoleń,  potwierdzona  zadowoleniem  i satysfakcją klienta   wyrażona w ankietach ewaluacyjnych. Centrum Egzaminacyjne ECDL (PL-CE0002) przy BROst Centrum Edukacji i Technologii Komputerowej było pierwszym certyfikowanym ośrodkiem w województwie łódzkim i drugim w kraju, który pomyślnie przeszedł proces certyfikacji centrum  egzaminacyjnego  ECDL. Centrum  BROst  ma   prawo  używania  znaku „Zgodny z ECDL” dla szkoleń  w zakresie ECDL. BROST za działalność jako Centrum Egzaminacyjne ECDL otrzymywał kilkakrotnie nagrodę PTI za „Najlepsze Centrum Egzaminacyjne ECDL w Polsce” w latach 2009, 2010, 2011,2012 oraz podziękowania za wspieranie działań na rzecz edukacji.

CEŻelazna

Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże ogólnoeuropejskie korporacje. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. W naszej ofercie znajdą Państwo:
szkolenia Pakietu Microsoft Office 2010, szkolenia graficzne, a także kursy zawodowe.

KISS

Stowarzyszenie Komputer i Sprawy Szkoły KISS założone zostało przez Śp. dr Janusza Trawkę. Trenerami są wykładowcy o bogatym doświadczeniu zarówno z dziedziny szkoleń, licznych publikacji oraz e-learningu. Stowarzyszenie KISS organizuje szkolenia, konferencje dla nauczycieli, bierze czynny udział w organizacji konkursów informatycznych. Prowadzi także działalność doradczą z zakresu wyposażenia szkół w sprzęt multimedialny.

KCEKrajowe Centrum Edukacyjne to zespół specjalistów i doświadczonych trenerów, który od 2004 roku szkoli, doradza, dba o rozwój i kompetencje pracowników firm prywatnych oraz instytucji państwowych. Z myślą o osobach, które są nastawione na rozwój własny oraz chcą pogłębić swoją wiedzę i umiejętności przydatne w życiu prywatnym czy w biznesie, organizujemy również szkolenia otwarte. Potwierdzamy umiejętności uczestników naszych szkoleń certyfikatami o randze krajowej, europejskiej oraz światowej.

NASK jest instytuteNASKm badawczym podległym     Ministerstwu      Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Celem badań naukowych jest opracowywanie rozwiązań zwiększających efektywność, niezawodność i bezpieczeństwo sieci teleinformatycznych oraz innych złożonych systemów sieciowych. Istotne miejsce zajmują      badania     dotyczące     biometrycznych    metod   weryfikacji   tożsamości w bezpieczeństwie usług. Kluczowym polem aktywności  NASK   są   działania związane  z zapewnieniem bezpieczeństwa Internetu. Reagowaniem na zdarzenia naruszające bezpieczeństwo sieci zajmuje się zespół CERT Polska (Computer Emergency Response Team). Jako operator telekomunikacyjny NASK oferuje innowacyjne rozwiązania teleinformatyczne dla klientów finansowych, biznesowych, administracji i nauki (m.in. ARAKIS – system wczesnego ostrzegania o zagrożeniach w sieci). NASK prowadzi także rejestr domeny .pl. Ważną rolę pełni działalność edukacyjna i popularyzacja idei społeczeństwa informacyjnego. W Akademii NASK prowadzone są unikatowe szkolenia dla firm i instytucji ze szczególnym uwzględnieniem tematyki bezpieczeństwa ICT. Od lat realizowany jest program Komisji Europejskiej Safer Internet promujący bezpieczne korzystanie z nowych technologii i Internetu wśród dzieci i młodzieży. W ramach programu funkcjonuje Dyżurnet.pl, punkt kontaktowy, który przyjmuje zgłoszenia dotyczące nielegalnych treści w Internecie..

Softronic

Spółka SOFTRONIC powstała w 2003 roku i od początku działalności koncentrowała się na rozwoju wiedzy. Głównymi elementami oferty stały się autoryzowane szkolenia informatyczne, consulting w zakresie rozwiązań serwerowych, bazodanowych.
W kolejnych latach wraz z rozwojem oferty, rozpoczęła działalność w zakresie audytów programowania i licencjonowania. Dziś świadczy usługi na terenie całego kraju, współpracując z Klientami ze wszystkich sektorów gospodarki oraz sektora publicznego.

logo_synermedia

Firma Synermedia sp. z o.o. powstała w 2011 roku z inicjatywy grupy projektantów od lat zajmujących się tworzeniem stron i aplikacji internetowych oraz marketingiem, pragnących wprowadzić nową jakość usług w tym sektorze.

Synermedia zrzesza ludzi będących profesjonalistami oraz pasjonatami w swoich dziedzinach z wykształceniem kierunkowym oraz z bogatym doświadczeniem zawodowym.

logo4

Ponadregionalne Konsorcjum Szkoleniowo-Egzaminacyjne w skrócie P.K.Sz-E. w swojej strukturze posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Informatycznego na prowadzenie certyfikacji zwane dalej jako Centrum Egzaminacyjne ECDL. W strukturach P.K.Sz-E jest jeszcze Centrum Egzaminacyjne językowe ETS , certyfikacji językowej funkcjonującej w 184 krajach świata. ,Firma skupia główną uwagę na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu naszych obywateli. Priorytetem  P.K.Sz-E. są szkolenia głównie IT

TWP SiedlceTowarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Siedlcach prowadzi działalność oświatową dla osób Dorosłych, którzy z wielu przyczyn na pewnym etapie swojego życia  zaprzestali się uczyć. Prowadzimy Liceum Ogólnokształcące i Szkoły Policealne – łącznie ponad 1000 słuchaczy. Jako jedyni w kraju prowadzimy kursy kwalifikacyjne i specjalistyczne dla pielęgniarek i położnych. Prowadzimy kursy komputerowe I i II stopnia, oraz ECDL. Realizujemy wnioski Unijne z PO KL. Prowadzimy kursy BHP i P.poż.